O nas

Projekt "ThatPoster" powstał w naszych głowach już kilka lat temu. Jego realizacja nastąpiła w 2023 roku. Liczne spotkania i rozmowy przy kawie doprowadziły nas do tego momentu - oficjalnie przedstawiamy nasz projekt “ThatPoster”.

Tworząc ThatPoster staraliśmy się przewidzieć każde ewentualne niedopatrzenie. Dołożyliśmy wszelkich starań aby przeanalizować każdy  najmniejszy szczegół naszego projektu. Cały szereg testów, zmian i prób poszczególnych procesów, doprowadził nas do momentu kiedy oficjalnie możemy opowiedzieć czym  cechują się nasze plakaty i co sprawia, że są tak wyjątkowe.

Kiedy słyszymy słowo "plakat" wizualizujemy sobie zwykła papierową kartkę i ilustrację. Nasze plakaty są jednak inne. Są stworzone na wytrzymałej i gładkiej płycie, co tworzy absolutnie niekonwencjonalne doznania. Fakt, że można wykonać je z wybraną przez siebie ilustracją czy kształtem dodaje im niesamowitego efektu i oryginalności. Dodatkowo do każdego zamówionego plakatu dołączany jest rzep mocujący, który umożliwia zawieszenie go na ścianie, bez obaw o jakiekolwiek zniszczenia. Krótko mówiąc jest to idealny pomysł na udekorowanie każdego miejsca w domu.

Utwórz teraz swój wyjątkowy plakat